nieuws archief 2010
Inderdaad.............een bruut ding !!


Dit is de Rover P6 die we deze week hebben aangeschaft, een redelijke body met technisch nogal wat aanpassingen. Er zitten 4 gereviseerde remmen in en een heel mooi blok!!
Het is een 4.6 met Edeldrock, met een gereviseerde 5-handbak (LT 77)erachter.
halve rolkooi erin, 4-punts gordels, RVS uitlaat, licht vliegwiel, nieuwe koppeling, etc.
De plannen...... medio 2012 klaar om de Historic Cup in Duitsland mee te rijden!
Nog een kleine opsomming van de nieuwe of gereviseerde onderdelen de erin zitten:
Gereviseerd:
Radiator
Remservo
Remtangen voor en achter
Afgedraait vliegwiel
LT 77 bak
4.6 blok
Nieuw:
Nieuwe remslangen voor
Nieuwe remleidingen rondom
Hoofdremcylinder
Koppelingcylinders master en slave
Koppelingsplaten / drukgroep / druklager
Weber (edelbrock) 500 CFM carb
Edelbrock performer manifold + thermostaathuis
Luchtfilterhuis
Bougiekabels
Twee accu’s
Bobine
Brandstofpomp
2011 de Historic Rallye Cup....


we staan er weer bij / nu maar afwachten wat het programma gaat worden (!) :
EINSCHREIBUNGEN 2011 / mind 30 Teams erforderlich, Zukunfts-Entscheidung Ende Nov 2010 |
||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Avisierte 2011 |
||||||||
15 |
|
Löwik, Johan |
Visser, Gert |
|
NIEDERLANDE |
Rover 2000 P6 |
|
|
14 |
|
Pauquet, Klaus |
Haase, Heidi |
52 |
Herzogenrath |
Opel Kadett C/Gr.2 |
|
|
13 |
|
Kirst, Rolf |
Boxer Schwolen |
53 |
Bonn |
Mercedes 280 CE |
|
|
12 |
|
Blaschke, Rolf |
NN |
38 |
Braunschweig |
VW Käfer 1500 |
|
|
11 |
|
Weiß, Björn |
NN |
31 |
Neustadt |
Mitsub.Lancer |
|
|
10 |
|
Kellenberger, Marcel |
Albisetti, Jacqueline |
|
SCHWEIZ |
Renault Dauphine |
|
|
09 |
|
Seidel, Dieter |
Frey, Susi |
33 |
Lichtenau |
Triumph TR4 |
|
|
08 |
neu |
Noll, Peter |
Noll, Linus |
33 |
Gütersloh |
Volvo 122 S |
|
|
07 |
|
Stecken, Axel |
+ Kirsten |
40 |
Düsseldorf |
Mercedes 300SE |
|
|
06 |
|
Karbach, Hans-G. |
+ Lisa |
78 |
Stockach |
VW Golf 1 GTI |
|
|
05 |
|
Kramer, Andreas |
+ Sabine |
78 |
|
Lancia Fulvia |
|
|
04 |
|
Skobis, Martin |
Skobis, Bastian |
51 |
Overath |
Alpine Renault 110 |
|
|
03 |
|
Meinhardt, Frank |
Ehseluns, Sabine |
13 |
Berlin |
Porsche 924 |
|
|
02 |
|
Aßmann, Christian |
Janizki, Viola |
31 |
Auetal |
VW Passat Var. |
|
|
01 |
|
Köhler, Lothar |
Glöde, Ursula |
35 |
Laubach |
OPEL Kadett C 1200 |
|
Range Rover Autobiography Black


Range Rover Autobiography Black
Een unieke 40th Anniversaty Limited Edition. Een uniek eerbetoon aan een auto die gedurende de laatste 40 jaar consequent de allerhoogste maatstaven heeft gezet voor superieure ‘all-terrain’-prestaties, luxe en design. Dat is volgens Land Rover deze Range Rover Autobiography Black.
Het exterieur van de Autobiography Black onderscheidt zich met de unieke lakkleur Barolo Black en 20-inch ‘Diamond Turned’ lichtmetalen velgen. Het front heeft een unieke grille met zwarte omlijsting, verchroomde ‘U’-lamel en rooster in metaalkleur Titan en de luchtinlaten in de voorspatborden zijn soorgelijk uitgevoerd. Met portiergrepen in carrosseriekleur een unieke ‘Autobiography Black’ badge rond Land Rover het plaatje af.
Interieur
Voor het interieur is er de keuze uit een standaard Autobiography bekleding in Jet of uit twee kleurstellingen die uniek zijn: Jet & Ivory en Jet & Pimento. Het Autobiography Black logo is op verschillende plaatsen discreet geïntegreerd in het interieur. Verlichte dorpellijsten, Grand Black Lacquer houtinleg, 4-zone climate control, lederen hemelbekleding en een ´touch-screen´ met ´dual view´-technologie maken de auto van binnen uniek.
20 voor Nederland
Wereldwijd zal Land Rover slechts 700 exemplaren van deze Autobiography Black produceren. Daarvan komen er maar 20 naar Nederland. De Range Rover Autobiography Black met de nieuwe 4.4 TDV8 dieselmotor (313 pk / 700 Nm) is leverbaar vanaf € 174.440,- De uitvoering met de bekende 5.0 V8 Supercharged benzinemotor (510 pk / 625 Nm) is leverbaar vanaf € 204.440,-.
Technische Middag Carrosseriebouw Jansen


Vandaag waren we op bezoek bij Carrosseriebouw Jansen in Wesepe (Tussen Raalte en Deventer).
foto's via link :
http://picasaweb.google.com/RoverhomeNL/2010ROCHTMJansenWesepe#
Een gezellige middag waarbij de nadruk met name lag op de bouw van en restauratie van klassieke auto’s en oldtimers. De heren Bas en Gerrit Jansen kunnen uren vertellen over het hoe en wat van deskundig restaureren. Vanaf de basis tot en met het eindresultaat toe, staat er een degelijk stuk VAKMANSCHAP !
Een zeer leerzame middag en voor elk wat wils, onderwerpen als stralen, schooperen, “strak maken” en spuiten kwamen aan de orde. Maar ook de eigenbouw van o.a. de Austin 7 en de gelijksoortige Rosengart werden besproken.
Kortom, een geslaagde middag in een prachtig bedrijf !
Classic-Rover Rally Team in de PERS !


http://www.sportwebhellendoorn.nl/
zie : onder kopje AUTOSPORT
23 oktober 2010
Prima resultaat Nijverdalse Classic-Rover Rally Team tijdens debuut !
Het Nijverdalse Classic-Rover Rally Team heeft afgelopen zaterdag 23 oktober een prima resultaat behaalt tijdens hun debuut in de Siegerland-Westerwald Rally. De rally, merendeels verreden over gravel, in de omgeving van Dillenburg (Duitsland), was de laatste rally van een reeks van zeven, meetellend voor de Duitse HRC (Historic Rallye Cup).
De auto, een speciaal geprepareerde Rover P6 2000TC uit 1967, heeft het tijdens de eerste rally uitstekend gedaan. Zonder problemen werden de 2 x 3 klassementsproeven in het prachtige en heuvelachtige landschap op en rondom het militaire oefenterrein “de Stegskopf” verreden.
De unieke Rover, replica van de Rover die in 1965 de Monte Carlo rally als 3e finishte, werd door de Historic Cup en de organisatie met open armen ontvangen. Uitrijden en “heel houden” was het uitgangspunt voor de aanvang van de rally, die vanwege de 90% gravel als prachtig, maar ook lastig werd beschouwd. Dit is gelukt, een prima resultaat tijdens deze debuutrally, nu is er de komende wintermaanden tijd om wat aanpassingen en verbeteringen aan te brengen.
Zeer snelle SD1 op Assen !!


Afgelopen zondag 10 oktober reed Jean Louis Veldhuis (voor familie Jeroen ! ) op circuit Assen om de auto, een snelle SD1, beter te leren kennen . De werkelijk "adembenemende "Rover SD1 in Marlboro kleuren stond te glimmen in de zon.
Na 3 rondjes warm draaien, bandenspanning controleren ( 3 bar ), en vervolgens zo’n 45 minuten racen, daarna afkoelen en tanken.
Flink werken in zo'n SD1 , zonder stuurbekrachtiging tussen allerlei amateurs met bv. Dodge Vipers en Porsches, Jeroen was drijfnat van het zweet.
(tekst/foto's : met dank aan Ad Broeders)
HRC Reckenberg Rally "Historisch"


Het was vroeg vanmorgen, om 06.00 uur in de auto om te kijken bij de verrichtingen van de Historic Rallye Cup in de 2010 Reckenberg Rally met een wel erg mooi en vooral historisch startveld.
Er werd door sommige rijders erg veel gas gegeven, andere daarentegen deden het wat rustiger aan … Met name de klassieke Volvo “Kattenrug” liet een goede, maar vooral snelle indruk achter. Verder unieke beelden van de 1500 VW Kever, die na de eerste ronde via een maïsveld te zijn gereden, de tweede ronder versierd was met maïs aan de voorzijde. Ook de grote en loge MB300E (met toch zo'n 190 pk aan boord) trok er behoorlijk aan en dat met een gewicht van circa 1.450 kg.
Voor een impressie, klik op link http://picasaweb.google.nl/RoverhomeNL/2010HRCReckenberg#
ROCH BBQ rit over de Sallandse Heuvelrug 2010


Hier als eerste indruk de foto's van de BBQ rit door de Sallandse heuvelrug, eindbestemming Nijverdal ..... de rest volgt zsm
voor foto's klik op link : http://picasaweb.google.nl/RoverhomeNL/2010ROCHBBQ#